TEKNİK GEZİ TALEPLERİ


Tesisimizin kapıları paydaşlarımıza her zaman açıktır

İlke ve değerlerimiz içinde yer alan "işbirliği" ilkemiz çerçevesinde, paydaşlarımıza tesisimiz hakkında bilgi vermekten mutluluk duymaktayız.

Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu bölgesinin en büyük özel yatırımı olan ve dünyada sadece birkaç tesiste bulunan proseslere sahip tesisimiz, toplumsal gelişim ve farkındalık oluşturmak amacı ile teknik gezi taleplerini değerlendirmektedir. Teknik gezi talebinde bulunan kurum ve kuruluşlar, belirlenen takvim ve kurallar dahilinde programa dahil edilmektedir. Teknik gezi boyunca tesisimiz hakkında temel bilgiler verilmekte, talep edilmesi halinde uygulama ve süreçlerimiz hakkında bilgiler detaylandırılmaktadır.

Darüşşafaka Cemiyeti, LÖSEV veya Şaban Cengiz Vakfına ziyaret programı kapsamına göre bağış yaparak sosyal sorumluluk projelerimize verdiğiniz destekten ötürü teşekkür ederiz.

Ayrıca, fidan bağışı yaparak ağaçlandırma sahalarımızda kurumunuz adına hatıra ormanı oluşturabilirsiniz.

Lise ve üniversitelerden gelen ziyaret taleplerinde bağış veya fidan bağışı zorunluluğu olmadığını önemle hatırlatmak isteriz.

Ziyaret talebi ve detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

Eti Gübre; ülke ekonomisine ve gelişimine katkı sağlayan dev projeleri hayata geçirmeye, Türkiye için çalışıp üretmeye devam ediyor.

  • +90 (482) 522 13 35

  • Poyraz Mah.47700
    Mazıdağı, Mardin / TÜRKİYE

  • P.tesi - Cuma : 08:00 - 18:00
    C.tesi     : Hafta Tatili
    Pazar     : Hafta Tatili